Întâlnirea cu absolvenții
Toate drumurile duc la școală
Februarie- luna în care fiecare instituție găzduiește foști absolvenți, povestind amintiri și momente frumoase alături de colegi și profesori.
Aducem mulțumiri invitaților, elevilor clasei a XII-a manist, diriginte Dumitran Valentina, pentru seara de neuitat.














