Cu gânduri bune, credinţă şi speranţă, începem un nou an de învăţământ 2020-2021!

Un an al provocărilor, dar şi al noilor oportunități, al temerilor, dar şi al pornirilor îndrăzneţe, al aspiraţiilor înalte! Sănătate trainică tuturor, izbândă şi realizări frumoase în noul an şcolar, stimați şi scumpi colegi pedagogi, dragii noştri elevi şi părinți!

https://www.facebook.com/elena.girnet.52/videos/1037209770068172