Festivitatea dedicată „Ultimului sunet” în mediul on-line, s-a încheiat cu succes!!!
În acest context, pe fundalul unei crize fără precedent, adresez profundă recunoştinţă şi felicitări călduroase tuturor colegilor, elevilor, părinţilor pentru atitudine, devotament, rezistenţă, receptivitate şi responsabilitate, fiind în prima linie pentru a asigura procesul educaţional la distanţă în condiţii de carantină.
S-a mai scurs un an, am mai încheiat un capitol, au absolvit alte promoţii frumoase! Emoţii înălţătoare şi amintiri valoroase pentru fiecare dintre noi ne motivează să continuăm frumos, să avem gânduri bune şi planuri măreţe! Sănătate şi izbândă în toate, tuturor!Pandemia ne desparte, dar şi ne uneşte, ne provoacă, dar şi ne oferă noi oportunităţi!Doamne ajută să fim mai buni, să revenim la viaţa normală şi ca această experienţă provocatoare să devină un imbold spre a începe o schimbare în noi şi în jurul nostru! La mulţi ani, întregii comunităţi educaţionale!!!
Adresăm mulţumiri APL Slobozia Mare, doamnei Primar, Valentina Carastan, dar şi DGÎCahul, Consiliului Raional Cahul şi tuturor partenerilor noştri pentru contribuţia considerabilă la modernizarea instituţiei. RESPECT şi RECUNOŞTINŢĂ!!!
https://www.facebook.com/100013374752681/videos/pcb.964551737333976/964551557333994





















