Şcoala TE cheamă, dornică de forfota de altădată, de zâmbete de copil, voci cristaline, priviri inocente şi cuvinte înălţătoare!!!
Onoraţi dascăli, dragii noştri elevi, scumpi părinţi, vineri, 29 mai 2020, ora 10:00, Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Slobozia Mare, vă invită să participaţi on-line, pe Platforma Google Meet, la festivitatea consacrată „Ultimului sunet” pentru a marca ÎMPREUNĂ sfârşitul anului de studii 2019-2020.Un final cu totul şi cu totul diferit, cu provocări, dar şi oportunităţi! În contextul acestui eveniment semnificativ, în premieră în conexiune virtuală, dar cu aceleaşi emoţii, aceeaşi nostalgie de încheiere a anului şcolar, vor răsuna mesaje de felicitare şi urări de bine la adresa absolvenţilor şi tuturor elevilor, părinţilor, cadrelor didactice!Alege să împărtăşim momente şi amintiri frumoase legate de anii de şcoală!!! #AdioDragLiceu #AveţiGrijădeSănătateaVoastră #VacanţăConstructivă






