HRISTOS A ÎNVIAT! Să începem săptămâna frumos, cu intenţii creative!
Clasele a II-a şi a IV-a, de asemenea, contribuie la lupta împotriva covid-19.Cu ajutorul măsurilor impuse de autorităţi, reuşim împreună să prevenim răspândirea virusului în rândul populaţiei.Cu gândul la voi, elevii transmit frumos şi ingenios mesajul ” TOTUL VA FI BINE!” Să cerem de la Dumnezeu putere de a ne descurca să ieşim cu bine din această provocare, pentru că durerea ne face mai puternici, frica ne face mai curajoşi, iar suferinţa ne face mai înţelepţi!Pentru aceste mesaje motivaţionale, VĂ MULŢUMIM, DRAGI ELEVI, STIMATE CADRE DIDACTICE, SCUMPI PĂRINŢI!

