În cadrul Campaniei „TOTUL VA FI BINE!”, în Săptămâna Mare
În cadrul Campaniei „TOTUL VA FI BINE!”, în Săptămâna Mare, mai mulţi elevi ai liceului, dar şi familiile acestora, care au nevoie de susţinere, au primit, la domiciliu, pachete cu produse alimentare de primă necesitate din partea instituţiei Liceul teoretic „Mihai Eminescu”.Această acţiune caritabilă, a fost posibilă din dorinţa de a face un bine aproapelui nostru, dar şi la recomandarea Comisiei Situaţii de Urgenţă s. Slobozia Mare! În aceste condiţii de carantină, ÎMPREUNĂ să depăşim criza!Adresez mulţumiri echipei liceului pentru mobilizare şi responsabilizare! #PentruCăNePasă #StămAcasă !!!



















