În contextul campaniei „Totul va fi bine!”

În contextul campaniei „Totul va fi bine!”, pe fundalul crizei actuale în care ne aflăm cu toţii, instituţia continuă să transmită mesaje motivaţionale de #solidaritate #spirit civic şi #responsabilitate pentru aproapele nostru! Pentru #siguranţa voastră şi a celor dragi, elevii clasei a VI-a, vă îndeamnă să fiţi precauţi, să zâmbiţi, să fiţi puternici împreună!Pentru acest gest de solidaritate, pentru curaj, ingeniozitate şi demnitate, VĂ MULŢUMIM, DRAGI ELEVI, STIMATE CADRE DIDACTICE, SCUMPI PĂRINŢI! #PentruCăNePasă #StămAcasă

https://www.facebook.com/elena.girnet.52/videos/931456850643465