Lupta împotriva Covid-19 continuă!

În această perioadă marcată de o criză profundă, când grija pentru sănătate este o prioritate, rămânem consecvenţi #StămAcasă şi #susţinem comunicarea şi colaborarea permanentă la distanţă, dar ÎMPREUNĂ!Inspiraţi şi motivaţi, optimişti şi curajoşi, creativi şi interactivi, elevii claselor a III-a şi a V-a, au reuşit să transmită mesajul motivaţional „TOTUL VA FI BINE!” Pentru această intenţie creativă, VĂ MULŢUMIM DRAGI ELEVI, STIMATE CADRE DIDACTICE, SCUMPI PĂRINŢI! #PentruCăNePasă, #StămAcasă

https://www.facebook.com/100013374752681/videos/pcb.930261434096340/930257100763440/
https://www.facebook.com/100013374752681/videos/pcb.930261434096340/930259917429825