Suspendarea procesului educaţional în sălile de clasă, ne desparte fizic de şcoală, elevi, profesori, părinţi! ÎNSĂ NOI CONTINUĂM !!!
Continuăm în mediul online, procesul instructiv-educativ la distanţă, continuăm să fim aproape, cu gândul, sufletul şi dorinţa arzătoare de a reveni la normalitate!!!Plini de speranţă, credinţă şi nădejde, ne înarmăm cu răbdare şi optimism, promovăm mesaje pozitive de solidaritate #StămAcasă#Gândim#Acţionăm pozitiv!!! Pentru această frumoasă atitudine, VĂ MULŢUMIM, DRAGI ELEVI, STIMATE CADRE DIDACTICE, SCUMPI PĂRINŢI !!!
https://www.facebook.com/100013374752681/videos/pcb.927889871000163/927888697666947/
https://www.facebook.com/100013374752681/videos/pcb.927889871000163/927886337667183/


