ÎNTÂLNIREA CU ABSOLVENȚII !
ÎNTÂLNIREA CU ABSOLVENȚII !
ÎNTÂLNIREA GENERAȚIILOR !
ÎNTÂLNIREA CU PROFESIA !
O întâlnire de suflet și o activitate frumoasă a fost organizată de către dragii noștri elevi ai claselor a XII-a real și umanist, ghidați de către stimatele doamne diriginte. Sincere felicitări și mulțumiri adresăm tuturor pentru organizare, implicare, atitudine și colaborare fructuoasă!














































































