BALUL TOAMNEI, ediția 2019!!!

Un omagiu frumos adus celui mai bogat și generos anotimp-TOAMNA, într-o atmosferă agreabilă cu zâmbete de copii talentați, entuziasmați, fericiți și creativi!!!BRAVO cu felicitări elevilor claselor I-IV, învățătorilor, părinților, organizatorilor evenimentului!