La început de toamnă, dăm start unui nou an școlar 2019-2020

La început de toamnă, dăm start unui nou an școlar 2019-2020, dorindu-ne ca în sistemul educațional, să se producă schimbări reale!!! STIMAȚI COLEGI PEDAGOGI, în noul an, ne dorim să fim tratați cu demnitate și respect, ne dorim să progresăm și să instruim o generație educată, inteligentă și cu dragoste pentru cei din jur!Venim cu îndemnul pentru ELEVI de a lua în serios perseverența și disciplina, pentru PĂRINȚI, de a considera educația responsabilitatea nr. 1, care trebuie însoțită de exemplul personal și multă încurajare! Cu Doamne ajută, să putem înscrie, pas cu pas, istoria reușitei în dreptul fiecăruia dintre noi! DOAR ÎMPREUNĂ VOM REUȘI SĂ ADUCEM BUCURIE ȘI EFICIENȚĂ ÎN ȘCOALĂ !!!