ÎMPREUNĂ SĂ REDUCEM RISCURILE !!!

Elevii claselor a X-a au participat în cadrul unui concurs raional organizat de către Direcția Situații Excepționale Cahul.Felicitări participanților pentru curaj !!! Pe viitor MAI SUS! MAI TARE ! MAI PUTERNIC!