ZIUA UȘILOR DESCHISE !!!
Liceul nostru și-a deschis larg ușile pentru cei 39 de copii din grupa pregătitoare de la Grădinița „Licurici’.Plini de vise și speranțe, copiii au petrecut momente minunate alături de elevii claselor a IV-a, ghidați cu măiestrie și profesionalism de către dragele doamne învățătoare, d-na Eugenia Stănilă și d-na Lucia Sterlea! BINE AȚI VENIT ÎN LUMEA CUNOȘTINȚELOR!

























































































