Consiliul Elevilor în acțiune și interacțiune !!!

Consiliul Elevilor în acțiune și interacțiune !!! O frumoasă activitate pentru inițierea unui proiect educațional, o întâlnire de suflet a fost organizată și desfășurată la data de 5 aprilie 2019 în incinta liceului.Consiliul Elevilor din Slobozia Mare, ghidați de către dna Maria Chiciuc, director adjunct pe educație, au invitat Consiliile elevilor din s. A.I. Cuza și s. Giurgiulești pentru stabilirea unui parteneriat educațional. BRAVO, CONSILIUL ELEVILOR SLOBOZIA MARE! Felicitări și mulțumiri dnei director adjunct pe educație!