CONFERINȚĂ ECOLOGICĂ !!!

CONFERINȚĂ ECOLOGICĂ !!! Pentru extinderea cunoștințelor la disciplina geografie, elevele cl. XII-real, ghidate de dna Nina Tornea, au prezentat aspecte interesante și alarmante legate de starea mediului înconjurător. BRAVO!