Ședință tematică cu părinții Comitetelor de părinți ai claselor I-XII cu genericul „Împreună pentru un mediu curat”!!!
Ședință tematică cu părinții Comitetelor de părinți ai claselor I-XII cu genericul „Împreună pentru un mediu curat”!!! Primarul localității, dna Valentina Carastan a informat participanții referitor la Programul „Comunitatea mea”, senzibilizând părinții cu îndemnul de a avea mai multă grijă de satul nostru, acționând împreună pentru un sat mai curat,mai protejat. În parteneriat cu Primăria Slobozia Mare, în cadrul ședinței, am pus bazele unui proiect educațional „Nouă ne pasă!” și ne propunem realizarea unor acțiuni de salubrizare la nivel de școală și comunitate.Mulțumim pentru participare și implicare activă tuturor părinților prezenți și diriginților cl. I-XII.
























