Cu gândul la VOI, clasele I-B şi a IX-a, au creat mesaje speciale în aceste situaţii de criză.

Deşi, elevilor le este foarte dor de şcoală, ne îndeamnă să folosim această perioadă rea şi urâtă pentru a scoate ceva bun şi frumos pentru sufletul nostru pentru că circumstanţele în care ne aflăm nu le putem schimba, dar atitudinea faţă de ele DA! Pentru acest îndemn, VĂ MULŢUMIM DRAGI ELEVI, STIMATE CADRE DIDACTICE, SCUMPI PĂRINŢI !!! #PentruCăNePasă #StămAcasă!

https://www.facebook.com/100013374752681/videos/pcb.933140943808389/933138783808605/
https://www.facebook.com/100013374752681/videos/pcb.933140943808389/933137810475369/