O mie şi una fațete ale Campaniei „TOTUL VA FI BINE!”
O mie şi una fațete ale Campaniei „TOTUL VA FI BINE!” Dovadă este dedicaţia specială adresată elevilor clasei a VII-a, din partea dirigintei şi profesoarei de biologie&educaţie pentru sănătate!Un lucru este cert:TOTUL TRECE! Un singur lucru este constant:SCHIMBAREA! Un singur lucru există:CLIPA DE FAŢĂ! Pentru acest frumos îndemn şi pentru toate recomandările utile, VĂ MULŢUMIM, STIMATĂ DOAMNĂ PROFESOARĂ!!! #PentruCăNePasă #StămAcasă! „Nu pierde din vedere cine eşti şi fă numai ce se potriveşte cu personalitatea ta.” Ioan Slavici

