O mie şi una fațete ale Campaniei „TOTUL VA FI BINE!”

O mie şi una fațete ale Campaniei „TOTUL VA FI BINE!” Dovadă este dedicaţia specială adresată elevilor clasei a VII-a, din partea dirigintei şi profesoarei de biologie&educaţie pentru sănătate!Un lucru este cert:TOTUL TRECE! Un singur lucru este constant:SCHIMBAREA! Un singur lucru există:CLIPA DE FAŢĂ! Pentru acest frumos îndemn şi pentru toate recomandările utile, VĂ MULŢUMIM, STIMATĂ DOAMNĂ PROFESOARĂ!!! #PentruCăNePasă #StămAcasă! „Nu pierde din vedere cine eşti şi fă numai ce se potriveşte cu personalitatea ta.” Ioan Slavici

https://www.storyjumper.com/book/read/81487205/5e95a8ca060b4?fbclid=IwAR17Eglwnr9j-ytG5GPbV0TDKUJnnZWxEGcCyU-EMwutdOWb1-Q3Zj6Rick#page/14