Campania „TOTUL VA FI BINE!” continuă…
Pe fundalul unei pandemii îngrijorătoare,un mesaj de încurajare ingenios, a fost transmis de către Clasa X-real! Pentru această frumoasă iniţiativă, VĂ MULŢUMIM, DRAGI ELEVI, STIMATE CADRE DIDACTICE, SCUMPI PĂRINŢI! Totul va fi bine, când se va termina cu bine!Până atunci #StămAcasă
https://www.facebook.com/elena.girnet.52/videos/929025847553232/

