DECADA CLASELOR PRIMARE!!!
Ȋn perioada 11-15 februarie 2019, au fost organizate şi desfăşurate, de către învăţătorii şi elevii claselor I-IV, un şir de activităţi extracurriculare în cadrul decadei:prezentare de modă şi ţinute din materiale/obiecte reciclabile, starturi vesele, dramatizare, omagierea poetului Grigore Vieru.Fiecare zi a fost valorificată la maxim, fiecare copil a avut fericita oportunitate să se implice activ, să-şi demonstreze calităţile, talentul şi curajul şi la sfârşit să fie răsplătit pentru meritele deosebite cu diplome.Fiecare învăţătoare a demonstrat diverse performanţe, fiecare unică în felul său, s-a responsabilizat, s-a mobilizat, a organizat şi încadrat copiii în aşa mod încât să strălucească discipolii minunaţi prin CREATIVITATE, DIVERSITATE, ATRACTIVITATE, ORIGINALITATE!!! BRAVO CU FELICITĂRI, SCUMPELE NOASTRE DOAMNE şi DRAGII NOŞTRI ELEVI din treapta primară!


































































