ȊNTÂLNIREA CU ABSOLVENŢII !!!

Un eveniment frumos,traditional organizat în fiecare an, în prima sâmbătă a lunii februarie, cu invitarea promoţiilor de absolvenţi din anii precedenţi, dar şi a specialiştilor din diverse domenii de activitate, care intervin cu sfaturi, propuneri, sugestii, îndemnuri referitor la alegerea profesiei.Mulţumim pentru organizare şi participare celor două diriginte, elevilor claselor a XII-a real/umanist şi tuturor participanţilor prezenţi la serbare.