REVELION 2019!!!
Ȋn spiritul sărbătorilor de iarnă, într-un decor de poveste, cu nişte copii minunaţi, sclipitori, adorabili, instituţia s-a îmbrăcat în haine de sărbătoare. O manifestare îndrăgită de către toţi elevii claselor I-IV-a care au prezentat frumos programul de Crăciun şi Anul Nou, au urat, au colindat, au cântat, au dansat, au dramatizat şi i-au cucerit pe Moş Crăciun şi Alba ca Zăpada fiind răsplătiţI cum se cuvine cu dulciuri. Mulţumiri elevilor claselor a I-IV-a, Consiliului elevilor ghidaţi de către directorul adjunct pe educatie, învăţătorilor şi elevilor implicaţi la desfăşurarea serbării.Bravo!!! LA MULŢI ANI, DRAGII NOŞTRI ELEVI, PĂRINŢI, CADRE DIDACTICE, SLOBOZENI !!! UN AN NOU FERICIT!!!












































