„Balul Toamnei”, ediția 2018 !!! 

O activitate extraordinară, momente magice, o îmbinare armonioasă a talentelor și gingășiei copiilor noștri cu roadele și splendorile celui mai bogat anotimp, generoasa și măndra Toamnă! Sincere felicitări și mulțumiri adresăm elevilor claselor I-IV, învățătorilor claselor primare, directorului adjunct educație și tuturor celor implicați la organizarea și desfășurarea evenimentului! Bravo!