Activitate de simulare a procesului de vot în cadrul proiectului ,,Aleg și eu, e dreptul meu!”
Activitate de simulare a procesului de vot în cadrul proiectului ,,Aleg și eu, e dreptul meu!” derulat în parteneriat cu ONG ” Contact” Cahul. Pentru această oportunitate de a simula procedura de vot în ziua alegerilor, adresăm mulțumiri ONG-ului „Contact” Cahul, reprezentanților CEC Moldova și Centrului de instruiri,elevilor claselor a XI-XII și tuturor celor implicați la organizarea și desfășurarea activității.Dragii noștri elevi, cetățeni cu drept de vot, informați-vă corect și prezentați-vă neapărat la votare în cadrul alegerilor parlamentare și locale din 2019. Cu Doamne ajută!



































