Cu Doamne ajută în noul an de studii!
Stimați colegi pedagogi,dragii noștri elevi ai claselor I-XII-a,scumpii noștri părinți, parteneri educaționali, împreună am dat startul unui nou an de învățământ, anul de studii 2018-2019. Ne dorim tuturor un an școlar reușit, un nou an de studii rodnic, favorabil, cu realizări frumoase și performanțe în activitatea fiecăruia dintre noi. Cu Doamne ajută în noul an de studii!!!






















