ADIO, DRAG ABECEDAR !!! 

Sincere felicitări și mulțumiri adresăm elevilor clasei a I-a și  doamnei învățătoare, Nicula Albina cu prilejul finalizării cu succes a clasei I-a, anul de studii 2017-2018. ​

​BRAVO!!!