Parteneriatul educațional cu Inspectoratul de Poliție Cahul continuă…
Școala noastră se implică activ la implementarea proiectului ,,Bunicii grijulii,, la nivelul instituției și localității noastre.Mulțumim IP Cahul, bunicilor noștri grijulii, părinților elevilor noștri care s-au prezentat la ședința organizată în comun cu colaboratorii poliției pe data de 22 martie 2018, cât și învățătorilor noștri pentru deschidere și colaborare constructivă la derularea proiectului ,,Bunicii grijulii,,
Mulțumim Doamnei Primar pentru susținerea proiectului și implicare în cadrul ședinței cu părinții.


















