Sărut, femeie mâna ta!

Sărut, femeie mâna ta!Un program minunat, de suflet cu prilejul Zilei Internaționale a Femeii!!!Mulțumim elevilor clasei a 3-B, elevilor din ansamblul vocal al ​​liceului și tuturor celor implicați la organizarea și desfășurarea evenimentului!!! Sincere felicitări și mulțumiri, d-nei Chiciuc Maria, dir.adj. educație; d-nei Carabeț Nina, conducătorul ansamblului; d-nei Stănilă Eugenia, învățătoare.

Adresez felicitări și mulțumiri cordiale Comitetului sindical, președintelui Comitetului sindical, d-na Tulum Iraida, bucătăreselor liceului și tuturor femeilor și bărbaților liceului care au participat la frumoasa sărbătoare! LA MULȚI ANI, FEMEIE !!!
 O floare pentru fiecare de la părintele Busuioc Constantin.Mulțumim frumos!