Parteneriatul cu biblioteca publică continuă
BRAVO clasei a IX-a și inițiatoarei proiectului, d-na Zgherea Olga!
BRAVO bibliotecii publice, profesorilor veterani ai muncii pedagogice și tuturor doamnelor implicate în activitate.Felicitări și mulțumiri tuturor!













