La Mulți Ani, tuturor Femeilor, Domnițelor, Domnișoarelor din liceu !!!

Primăvara este mai mult decât un simplu anotimp, este o stare de spirit. Primăvara, cea aducătoare de bucurie și voie bună a sosit și la noi cu alaiul ei de flori, lumină și culoare. E momentul unui nou început. E momentul să împărtășim acest sentiment de bucurie cu cei din jurul nostru. E momentul unor sărbători speciale: 1 Martie si 8 Martie – Ziua mamei sau Ziua femeii!!!Această zi este o ocazie deosebită să vă aduc cele mai sincere și frumoase urări de bine, sănătate, prosperitate. 8 MARTIE fericit. LA MULȚI ANI, FEMEIE!!!

Cu profund respect, Gîrneț Elena, director.